Gepubliceerd op 10 juli 2008, 09:39
Laatst bijgewerkt op 10 juli 2008, 09:40
Een circusfamilie heeft na een krachtige storm geen circustent meer maar ze willen verder met het circus... Alberto Fiasco is de trotse directeur van zijn circus. Vroeger werkte de hele familie mee en hier hadden ze goed werk aan. Nu moet hij met de hulp van zijn familie alles op alles zetten.

Zo trekken ze van zaal naar zaal met hun variétéprogramma. Ze brengen het vanachter een wankel gordijnscherm op de planken. Valentino, de fijnbesnaarde muzikant, opent met zijn hartverwarmende eenmansorkest. Als vader Alberto vergeet op tijd op te komen, om te presenteren, neemt zijn zoon dat maar over. Ook zijn broer Frapetti doet als clown wat hij kan om de gaten op te vullen.
Dwaze fratsen en halsbrekende evenwichtskunsten zorgen voor de nodige hilariteit. Tot slot wordt de hoofdact gebracht door Alberto, als de grote illusionist. Met zijn praatjes weet hij het publiek ervan te overtuigen dat hij een slap koord rechtovereind kan toveren om er vervolgens in te klimmen.
Het publiek heeft al lang begrepen dat er in deze familie net zo veel aan de hand is achter de schermen als in de piste. Soms moet het publiek bijspringen om het programma tot een goed einde te brengen.
De aanvang van de voorstelling is 11.00 uur. Er hoeft niet gereserveerd te worden. De toegang voor de voorstelling is 4,50 euro (inclusief toegang tot het Bosbad). Met een Zomer-zwem-abonnement is de toegang geheel gratis.
De voorstelling op 13 juli is voor kinderen vanaf 4 jaar en hun ouders, duurt circa 50 minuten en wordt zonder pauze gespeeld. Het Openlucht Theater is goed bereikbaar en er is voldoende parkeergelegenheid voor fietsen, scooters en auto's.
bron: Gooi en Eemlander
http://www.gooieneemlander.nl/nieuws/cultuur/uitgaan/uittips/article3676611.ece/Complete_janboel_bij_clowns_Alberto_Fiasco_