Een uitgave van Uitgever Clavis in Hasselt(B) en Amsterdam is Het Slapende Circus van de hand van Hetty van den Goorbergh uit Teteringen.
Wat ooit begon met een leuk kleurig schilderij voor de slaapkamer van haar kleinzoon eindigde al spoedig in een hele serie fraaie kunstwerken.
Er was namelijk in haar fantasie een compleet verhaal ontstaan dat zich afspeelde in en rond het circus.
BN DE Stem besteedt er vandaag ruime aandacht aan, niet in de laatste plaats omdat de kunstenares het boek binnenkort persoonlijk komt presenteren in een boekhandel in Breda.
http://www.bndestem.nl/regio/breda/bred ... -1.6384900
Op de foto staat ze met het boek en het oorspronkelijke kunstwerk dat de aanleiding daartoe vormde.
Het boek kost € 17,95 en is zowel te koop in de boekhandel als bij de uitgever
http://www.clavisbooks.com/book/het-slapende-circusof via bol.com -vandaag besteld voor 23.00 uur, morgen in huis-
https://www.bol.com/nl/p/het-slapende-c ... 053301153/De omslag, alleen de blik van de olifant is al een aanschaf waard!


Wanneer u toch op de site van de uitgever bent moet u maar eens kijken hoeveel leuke boeken voor de jeugd daar inmiddels zijn uitgegeven:
http://www.clavisbooks.com/zoeken?page=1&q=+circus