Circuswereld Forum

Welkom op dit forum. Lezen is leuk maar zelf een bericht plaatsen maakt het voor de anderen nog leuker.
Het is momenteel zo mei 11, 2025 4:41 am

Alle tijden zijn UTC+02:00




Nieuw onderwerp plaatsen  Reageer op onderwerp  [ 2 berichten ] 
Auteur Bericht
 Berichtonderwerp: Circuskaarten te koop..
BerichtGeplaatst: do nov 20, 2014 2:03 pm 
Offline
Site Admin
Gebruikersavatar

Lid geworden op: zo okt 23, 2005 10:34 pm
Berichten: 7541
Locatie: Maassluis
Nee, geen entree bewijzen maar kaartspelen.
Niet geheel toevallig vlak voor Sinterklaas... we worden overspoeld met speelgoedreclame, evenals met bedelacties...

Wellicht weet onze Groningse correspondent hier al van??

Afbeelding

Citeer:
Gronings kaartspel verovert Aziatische markt

Een Gronings kaartspel is bezig de wereld te veroveren. Het spel heet Circus! en ligt binnenkort ook in China en Japan in de winkels.
Spelletjesfanaten
Circus! is ontworpen in de Groningse Oosterparkwijk. Daar is Spellènko gevestigd, een kleine uitgeverij van spelletjesfanaten Jaap de Graaf en Henk Jan Gerrits. Vooralsnog is het bedenken van spellen een hobby, maar mogelijk brengt het internationale succes van Circus! daar verandering in.

Vechten om een baan
Bij het kaartspel, geïllustreerd door de Groninger Eric Snelleman, strijden de deelnemers om de baan van circusdirecteur. Op een beurs in Duitsland toonden vertegenwoordigers van Chinese en Japanse speelgoedzaken interesse. 'Voor een kleine uitgeverij is dat heel bijzonder', stelt De Graaf. 'Het onderwerp circus spreekt daar tot de verbeelding. Ook heeft het spel een vrolijke uitstraling, is het kleurrijk en zit er een leermoment in. Dat waarderen ze in Azië.'


http://www.rtvnoord.nl/artikel/artikel.asp?p=141568#

meer info op http://www.spellenko.nl/circus/index.html

_________________
Gelukkig zijn niet alle circussen hetzelfde....


Omhoog
   
 Berichtonderwerp: Re: Circuskaarten te koop..
BerichtGeplaatst: do nov 20, 2014 4:56 pm 
Offline

Lid geworden op: do jul 21, 2011 3:38 pm
Berichten: 9579
Zelfs uw Drentse correspondent was er al van op de hoogte. Er werd al eerder in dagbladen over gepubliceerd. Daarbij rees de vraag of speelgoedverkopers in ons land het in de collectie zouden opnemen. Angstvallig hield ik dan ook alle folders van dat soort zaken in de gaten, tot op heden zonder resultaat.
Persoonlijk sprak echter dat andere gememoreerde spel over Maagden en Vampiers mij wat meer aan...
Maar dit geheel terzijde.....


Omhoog
   
Berichten van vorige weergeven:  Sorteer op  
Nieuw onderwerp plaatsen  Reageer op onderwerp  [ 2 berichten ] 

Alle tijden zijn UTC+02:00


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 18 gasten


Je kunt niet nieuwe berichten plaatsen in dit forum
Je kunt niet reageren op onderwerpen in dit forum
Je kunt niet je eigen berichten wijzigen in dit forum
Je kunt niet je eigen berichten verwijderen in dit forum
Je kunt geen bijlagen plaatsen in dit forum

Zoek op:
Ga naar:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Nederlandse vertaling door phpBBservice.nl & phpBB.nl.