Meer daarover vindt u op de site van Circus Krone:
http://www.circus-krone.com/de/Jaarlijks waren hier de posters van de diverse winterprogramma's te zien, dit was dit keer de eerste:

Verdriet was er eind vorig jaar doordat in dezelfde periode zowel een olifantendame als een mannetjesleeuw kwam te overlijden.
In beide gevallen door ouderdomsverschijnselen.
De Aziatische grijze dame was de 45-jarige Delhi. Zowel mens als dier verwerkten haar overlijden gelaten.
Alles kwam een beetje tegelijk, want een dag eerder overleed de oudste leeuwenman Jan in de armen van Martin Lacey.
Jan bereikte de legendarische leeftijd van 28 jaar, en dat is bijna twee keer zo oud als in de natuur. Daar worden ze gemiddeld niet ouder dan 15 jaar.
Eén van de laatste foto´s van Delhi, hier aan de wandel met Jana Lacey-Krone, die samen met haar opgroeide:

Filmpje van het 1e Winterprogramma, dat vandaag eindigt:
https://www.youtube.com/watch?v=HVvcjzgFAqYWe zagen hem al elders, de keukenwagen van Circus Krone actief in Monte Carlo.
De afdeling-inkoop viel echter van zijn stoel toen ze in het inkoopcentrum ter plaatse levensgrote foto's van hun eigen dieren zagen hangen!


De trailer van het 2e Winterprogramma:
https://www.youtube.com/watch?v=LfpuKCJFCW8De poster hiervan:

en die van het 3e Winterprogramma -van 1 maart t/m 8 april-:
