Nou, zoals martijn al zei was ik er ook

Tov. winterswijk vond ik het nu tegenvallen
- roman was spreekstalmeester. Op zich niks mis mee want hij spreekt goed nederlands vind ik maar als sander spreekstalmeester was komt het toch net iets leuker en spontaner over
- ik miste de hondenact
- Marlon was er niet?? De dochter van scholl deed de friezen, op wat schoonheidsfoutjes na deed ze dat keurig!
- het nummer bijtje bijtje geef me honing duurde weer verschrikkelijk lang! de clowns konden hun lach weer eens niet houden en spuwden het water (sorry, de honing

) veel te snel uit. het was tevens de enige clownsact, dan zie ik nog liever het wasmachinenummer.
-Ook vind ik het eigenlijk jammer dat er niet wordt gewerkt met een volgspot. dat zou op de totale uitgave wat belly besteed aan investeringen toch niet zo duur moeten zijn. Ook is het jammer dat als de artiesten de piste verlaten, ze in het midden applaus vragen en dan met de rug weglopen en zelf het gordijn open moeten doen zodat ze geen applaus meer kunnen vragen. Dit kun je met een volgspot en achtergordijn leuk oplossen, zie renz en freiwald bv.
Pluspunten:
- tent was goed verwarmd. dit zie je helaas niet bij alle circussen die er wel mee adverteren
- de jongleur, zoon van acrobatenduo was geweldig. hij jongleerde op het laatst met 9 ringen zoals op de foto van martijn te zien. ook een combi van bv kegels en een bal enz, heel knap en een van de betere jongleernummers.
belly wien hartstikke bedankt.
Jammer dat er maar 80 mensen in de tent zaten.. maarja, wie gaat er nou op donderdag middag met zijn kinderen naar het circus? de meeste mensen zullen het waarschijniljk tot het weekend uitstellen, ondanks dat het gisteren wel druk was, wat ik hoorde.