Circuswereld Forum
https://www.circuswereld.nl/phpBB3/

Belly Wien - Programma 2013
https://www.circuswereld.nl/phpBB3/viewtopic.php?f=45&t=4625
Pagina 1 van 1

Auteur:  Circusboy [ di jan 15, 2013 8:47 pm ]
Berichtonderwerp:  Belly Wien - Programma 2013

Op 6 maart is de premiere van het nieuwe seizoen gepland.
Ik ben alvast benieuwd welke acts deze show zal brengen.
Al enig nieuws iemand hierover?

Auteur:  circusmeisje [ vr mar 22, 2013 5:01 pm ]
Berichtonderwerp:  Re: Belly Wien - Programma 2013

Van hun eigen site:

Wij zijn weer begonnen aan onze tournee door Nederland

Er is het één en ander veranderd bij Belly Wien. Zo is de fam. Scholl vertrokken naar Zweden om daar een eigen familiecircus te starten. We wensen ze veel succes!

Met de fam. Scholl is ook Marilyn niet meer bij Belly. Zij is met haar man René en hun zoontje Joy mee naar Zweden. We zullen haar zeker missen.

Nadja Scholl is wel gebleven bij haar man Marlon en dochter Dylaila.

Door het vertrek van de familie Scholl zijn ook de olifanten vertrokken.

Maar zoals het bij een circus gaat: "The show must go on", en we kunnen dan ook met trots zeggen dat we een prachtige vervanging hebben.

Het Duo Victorian zal u verbazen met hun honden- en kattennummer. Vandaag bij de première was het al oh en aah!
Wat ze precies doen verklappen we natuurlijk niet, dat kunt u met eigen ogen aanschouwen. Maar dat het spectaculair is, is zeker!

Verder is het team uitgebreid met de 4 Africaboys. Ook die laten zich van hun beste kant zien.

We hebben er zin in!
Een heel ander programma maar nog steeds ook met onze mooie 8 Friezen, de kamelen, tijgers en natuurlijk niet te vergeten onze (en jullie...) mascotte Kenay!

Dus kom allemaal het programma van Belly Wien 2013 zelf ook bekijken!!
U bent van harte welkom!


(met kleine wijzigingen. M.E.)


Het grootste nieuws is wel dat de familie Scholl helemaal niet het hele jaar op tournee is in Roemenië, zoals eerder gezegd werd of mogelijk het plan was.
Zweden is het dus geworden, en een eigen circus! Benieuwd naar de naam!
Kennelijk is het Scandinavische land oom Alexander met Circus Sydney vorig jaar zo goed bevallen dat ook René en Marilyn daar nu hun heil gaan zoeken.
Jammer dat ze weg zijn, maar evengoed veel succes gewenst!

Auteur:  Circusboy [ vr mar 22, 2013 5:58 pm ]
Berichtonderwerp:  Re: Belly Wien - Programma 2013

Leuk om over het nieuwe programma te lezen,
Inderdaad jammer dat o.a olifanten vertrokken zijn, maar het gaat de familie goed in Zweden !
En trampolinenummer dat ook amusant & mooi gebracht werd.

Welkom aan de honden/katten & Africaboys ! :)

Na er vorig seizoen zo van genoten te hebben (te Scharendijke) ga ik nog wel eens zien te gaan.
Uitgebreide fotoreport van toen op het forum terug te vinden.

Auteur:  circusmeisje [ do apr 04, 2013 4:58 pm ]
Berichtonderwerp:  Re: Belly Wien - Programma 2013

Citeer:
Het grootste nieuws is wel dat de familie Scholl helemaal niet het hele jaar op tournee is in Roemenië, zoals eerder gezegd werd of mogelijk het plan was.
Zweden is het dus geworden, en een eigen circus! Benieuwd naar de naam!


Die naam is inmiddels bekend, het is Circus Schollini geworden!
Het afketsen van de geplande tournee door Roemenië hield verband met moeizame besprekingen en een medische ingreep die moest plaatsvinden, waardoor de planning in het geding kwam.
Op Nadja na, die bij Belly Wien is gebleven, is de familie nu ook weer compleet, want ook Pa is teruggekeerd. Die was altijd al goed voor diverse nummers, waaronder zelfs trapeze, zodat van een compleet programma kan worden gesproken.
En Zweden mag dan wel uitgestrekt zijn, er is in verhouding ook aanzienlijk minder te beleven dan hier. Waardoor de belangstelling voor circussen nog ouderwets groot is!

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/