Lid geworden op: do jul 21, 2011 3:38 pm Berichten: 9579
|
Meldt ons zojuist Het Nieuwsblad: https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf202011 ... 12D30B4118 Ricky Cannone - Wiener CircusWiener Circus mag niet spelen maar komt toch naar KuringenHasseltVoor het twaalfde jaar op rij zou het Wiener Circus tijdens de herfstvakantie optreden in het Prinsenhof in Kuringen-Hasselt. Maar corona beslist er anders over. “Een immens probleem voor ons omdat we met 20 artiesten en werknemers zitten, die we allemaal een plaats moeten geven. Dus zijn we blij toch naar Hasselt te kunnen rijden”, zegt directeur Ricky Cannone.
Tot afgelopen woensdag stond het Wiener Circus in het stadspark van Brasschaat, maar daar moet nu plaats gemaakt worden voor wandelaars. En dus rijdt de karavaan maandag, met toestemming van Hasselts burgemeester Steven Vandeput (N-VA), toch naar Kuringen. In Hasselt hingen al overal affiches die de optredens van 31 oktober tot en met 11 november aankondigden. “We zijn gecontacteerd door mijnheer Cannone”, zegt burgemeester Vandeput. “We begrijpen hun probleem en vermits ze toch al een toestemming hadden om in Kuringen te komen spelen, is het geen probleem dat ze hier tijdelijk verblijven.”
Geen tent
“De circustent optrekken, dat gaan we niet doen”, zegt directeur Ricky Cannone. “Dat heeft trouwens geen enkele zin. Maar in ons winterverblijf in Melle is absoluut niet voldoende plaats om iedereen te huisvesten. We willen ook samenblijven met alle artiesten die dit seizoen bij ons zijn. Daarom zoeken we plaatsen. Sinds maart hebben we zo maandenlang gekampeerd in Diksmuide. Daarna hebben we weer een tijdje kunnen werken met 200 mensen in de tent, en dat liep perfect. Maar nu zitten we weer zonder werk en zonder vaste plek. Daarom zijn we heel erg blij dat we toch naar Kuringen kunnen komen en we hopen om daar, en nadien in Genk waar we traditioneel ons Kerstcircus spelen op het Evenementenplein aan de Dieplaan, het eindejaar te kunnen rondmaken. We hopen echt dat we daar vanaf 18 december weer kunnen spelen. Limburg ziet ons nu eenmaal graag en blijft zeker een vaste plek houden op de vaste toerkalender die we stilaan opbouwen. Dat loopt fantastisch, waardoor we jaar na jaar op dezelfde plaatsen spelen en telkens andere artiesten en programma’s kunnen brengen.”
|
|