Circus Malford in Valkenswaard tot en met zondag nog staat het Circus Malford in Valkenswaard op het eurocircuit.
De Familie heeft hier de kleine tent opgebouwd om diverse redenen. Ook mochten er maar 10 reclameborden opgehangen worden in heel valkenswaard.
Vandaar dat de voorstellingen nog niet druk bezocht waren met gisteren 16 en vandaag een 30 personen in de tent.
Het Programma heeft toch wel een stap vooruit weer gehad in vergelijking tot volgend jaar.
De jeugd heeft de nummers wat uitgebreidt en aangescherpt met ook nieuwe thema's.
De dierennummers zijn nog vrijwel het zelfde enkel is er een ponynummer bijgekomen die door het jongste lid van de familie wordt gepresenteerd.
Het licht en geluid is ook in orde, enkel is het licht nogal gericht op het midden, dus wanneer de dieren langs de pistebakken aflopen is het nogal donker.
ook is er een volgspot maar deze werd vanmiddag helaas niet gebruikt, terwijl dat bij de luchtnummers toch wel fijn was geweest.
Verder geen rola-rola meer die er vorig jaar nog wel in zat, maar wel een leuk familieprogramma met Live-orkest










Volgt nog meer!