Nee, geen entree bewijzen maar kaartspelen.
Niet geheel toevallig vlak voor Sinterklaas... we worden overspoeld met speelgoedreclame, evenals met bedelacties...
Wellicht weet onze Groningse correspondent hier al van??

Citeer:
Gronings kaartspel verovert Aziatische markt
Een Gronings kaartspel is bezig de wereld te veroveren. Het spel heet Circus! en ligt binnenkort ook in China en Japan in de winkels.
Spelletjesfanaten
Circus! is ontworpen in de Groningse Oosterparkwijk. Daar is Spellènko gevestigd, een kleine uitgeverij van spelletjesfanaten Jaap de Graaf en Henk Jan Gerrits. Vooralsnog is het bedenken van spellen een hobby, maar mogelijk brengt het internationale succes van Circus! daar verandering in.
Vechten om een baan
Bij het kaartspel, geïllustreerd door de Groninger Eric Snelleman, strijden de deelnemers om de baan van circusdirecteur. Op een beurs in Duitsland toonden vertegenwoordigers van Chinese en Japanse speelgoedzaken interesse. 'Voor een kleine uitgeverij is dat heel bijzonder', stelt De Graaf. 'Het onderwerp circus spreekt daar tot de verbeelding. Ook heeft het spel een vrolijke uitstraling, is het kleurrijk en zit er een leermoment in. Dat waarderen ze in Azië.'
http://www.rtvnoord.nl/artikel/artikel.asp?p=141568#meer info op
http://www.spellenko.nl/circus/index.html